LG 55QNED87A6B.AEU 100 Hz Smart Televisie
  • EAN-Code: 8806096317914
  • Merk: LG
  • Correct-nummer: 622710
999,00
 per
Inclusief BTW
Op voorraad
Voor 18:00 uur besteld vandaag verstuurd
Garantie 24 maanden
Kijkafstand 2 - 3.5 meter
Kleur Zwart
Produktsoort Televisie qned techniek
Resolutie 4k ultra hd
Schermformaat 55 inch (±140 cm)
Productomschrijving
Belangrijkste functies
- Ongelooflijk rijk kleurenpalet door de nieuwe New Dynamic QNED Color
- 4K-beeldkwaliteit, opgeschaald visueel en surround-geluid van de alpha 8 AI Processor Gen2
- Nieuwe AI-knop, stembediening, drag-and-drop-functies op de AI Magic Remote
- Precisiedimmen zorgt voor het scherpste beeld en onthult de fijnste details
Beeldkwaliteit
Slimme AI-processor voor optimale beeldinstellingen
Verbeterde kleurweergave met QNED-technologie
Breng beelden tot leven met AI Picture Pro
Nauwkeurig dimmen voor scherpste beeldkwaliteit
Cinema-ervaring met Dolby Vision en FILMMAKER MODE
WebOS 25 en AI Functies
AI Sound Wizard: Persoonlijk geluid
AI Voice ID: Persoonlijke interactie
AI Picture Wizard: Persoonlijke beeldinstellingen
Gamen
De LG QNED87A6B is niet alleen ideaal voor films en series, maar ook voor gaming. Met ondersteuning voor HDMI 2.1 en lage inputvertraging kun je genieten van vloeiende en snelle gameplay, zelfs bij de nieuwste consoles zoals de PlayStation 5 en Xbox Series X. Het 120Hz verversingssnelheid zorgt voor een extra soepele ervaring, ideaal voor snelle actiescènes.
Geavanceerde gameplay met 144Hz VRR en AMD FreeSync Premium
Voor gamers biedt de LG AI TV de ultieme speelervaring. Met een verversingssnelheid van 144Hz en ondersteuning voor AMD FreeSync Premium wordt lag en bewegingsonscherpte tot het verleden. Je kunt genieten van vloeiende, responsieve gameplay zonder onderbrekingen, wat je game-ervaring naar een hoger niveau tilt.
LG 55QNED87A6B.AEU productkenmerken:
* Schermtype 4K QNED MiniLED
* Verversingssnelheid Standaard 100Hz
* Kleurengamma Dynamic QNED Color
* Beeld processor a8 AI-processor 4K Gen2
* HDR (High Dynamic Range) Dolby Vision / HDR10 / HLG
* Ondersteund FreeSync (AMD)
* Audio-vermogen 20W
* Luidsprekersysteem 2.0 Kanaal
* TV-afmetingen zonder standaard (BxHxD mm) 123,6 x 71,6 x 2,97 cm
* TV-gewicht zonder standaard (kg) 15,5
* HDMI Audio Return Channel eARC (HDMI 3)
* Bluetooth Ondersteuning Ja (v 5.3)
* Ethernet Ingang 1x
* Simplink (HDMI CEC)
* SPDIF (Optische digitale audio-uitgang) 1x
* CI ingang 1x
* HDMI Ingang 4x (ondersteunt 4K 120Hz, xRC, VRR, ALLM, QMS (4 poort))
* RF Ingang (Antenne/Kabel) 2x
* USB Ingang 2x (v 2.0)
* Wi-Fi Yes (Wi-Fi 6)
* Apple AirPlay2, Google Cast
Resolutie: 4K Ultra HD
Energieklasse: E
Kleur: zwart
Kijkafstand: 2 - 3.5 meter
Extra product informatie
Bekijk alle details