Samsung QE48S93FAEXXN OLED Vision AI Smart Televisie met een goede Consumenten test
  • EAN-Code: 8806097089872
  • Merk: Samsung
  • Correct-nummer: 622415B
Let op! U bekijkt een koopjeskelder artikel.
Dit zijn vaak enkele stuks, opendoos- en of demo-modellen met volledige garantie.
 per
Inclusief BTW
Op voorraad
Voor 18:00 uur besteld vandaag verstuurd
Garantie 60 maanden
Kijkafstand 2 - 3 meter
Kleur Zwart
Produktsoort Televisie oled techniek
Resolutie 4k ultra hd
Schermformaat 48 inch (±122 cm)
Productomschrijving
Neural Quantum 4K AI Gen3-processor
Onze meest geavanceerde AI-aangedreven 4K-processor tot nu toe
4K AI Upscaling Pro
Geniet van content in 4K-kwaliteit
OLED HDR+
Helderheid en contrast in elke afzonderlijke pixel
Bewegings-Xcelerator 144 Hz
Geniet van vloeiend gamen met tot wel 144 Hz
Samsung QE48S93FAEXXN productkenmerken:
* Schermdiagonaal 48 inch
* Schermresolutie 4K (3.840 x 2.160)
* Vernieuwingsfrequentie 100Hz (tot 144Hz)
* Anti-reflectie
* OLED HDR
* HDR 10+
* Dolby Atmos
* Uitgangsvermogen 60 Watt
* Alexa, Google Assistant
* DVB-T2CS2 x 2
* CI+(1.4) / CI+(1.4 ECP)
* HDMI 4
* HDMI (High Frame Rate) 4K 144Hz (for HDMI 1/2/3/4)
* USB 2 x USB-A
* Digitale Audiouitgang (optisch) 1
* CI+-Slot 1
* HDMI Audio Return Channel eARC
* Wi-Fi Ja (Wi-Fi 5)
* Bluetooth Ja(5.3)
* afm 1069.3 x 619.9 x 39.6 mm
* VESA Spec 300 x 200 mm
* gewicht 10.6 kg